Konzultace a nastavení POHODY

Řešíte cokoliv okolo účetního programu a nedaří se vám to vlastními silami?

Služeb nejvíc využijete, když

- Vedete zakázkově učetnictví a nejde vám to, či ono udělat. A potřebujete rady profesionála zvenčí.

- Řešíte, jak ve firmě nastavit funkce účetního programu a nedokážete to rozseknout vlastními silami.

- Už dlouho se trápíte s provozními věcmi a víte, že kvůli tomu ztrácíte čas na celý svůj byznys.

Jak začít

Zavolejte nám, s čím chcete pomoci.
📞 775 002 871

Kde to proběhne

V naší podkrovní kanceláři v Praze ve Vysočanech.

Co je výsledkem

Přesně to, co si za výsledek určíme.
Konkrétní postupy, nastavení, doporučení...

Jaká je cena

920,- za hodinu konzultace.

A proč je to osobně lepší

Při osobním setkání můžeme názorně čmárat svoje myšlenky a nápady.

Pojďme to spolu vyřešit

>> Chci konzultaci

Nehledáte konzultaci, ale…

Partnera

Se kterým budete řešit vše okolo POHODY

Firemní školení

Aby vaši kolegové pracovali s Pohodou podle daných postupů

Přijďte to nezávazně probrat

Naše firma potřebuje pravidelně aktualizovat rozsáhlé ceníky (8-10 tisíc položek) v Pohodě SQL s různým nastavením kritérií. Firmu ANOWEST nám doporučil poskytoval cloudové služby, kde máme Pohodu instalovanou a musíme uznat, že to bylo doporučení dobré. Profesionální přístup, nadstandardní časové možnosti naprosto netypické pro někoho, kdo znal jen podporu výrobce tohoto SW – prostě špička. Není co dodat.

Tomáš KocandaTouratech, jednatel

Jsme firma provozující již od roku 2010 e-shop specializovaný na prodej dětských hřišť. Za dobu naši existence jsme vyzkoušeli několik e-shopových řešení, stejně jako konkurenční účetní systém (Money S4).

Problém však byl vždy ve vzájemné kompatibilitě, respektive nedařilo se nám najit schopnou firmu, která by dokázala vše propojit ve vyhovující funkční celek. V roce 2014 jsme se však potkali se zástupci firmy ANOWEST, která nakonec zcela změnila rozměr a kvalitu našeho podnikání. Přešli jsme na účetní systém POHODA a následně nám firma ANOWEST kompletně propojila účetní program také s e-shopem. A ne pouze jedním, ale i dalšími 2 internetovými obchody, včetně e-shopu v jazykové mutaci a zahraniční měně. Nyní máme 4 e-shopy a všechny jsou napojeny na účetní systém POHODA, kde je vše ovládáno velice komfortně, přehledně a spolehlivě z jednoho rozhraní, samozřejmě včetně importu a exportu dat , importu objednávek, implementace XML feedů našich dodavatelů apod.

Ovšem nejen to. Konzultanti ANOWESTu nám díky dokonalým znalosti širokých možností nastavení dokázali vyřešit i velmi složité individuální požadavky na funkčnost e-shopu včetně vytvoření firemních procesů navázaných na účetní systém POHODA. Narodil od předchozích dodavatelů, je ANOWEST partner, který dokáže najit řešení požadavků, která se jeví jako zcela nerealizovatelná. Mimo řešení technické stránky , je pro nás neméně důležitým přínosem automatizace procesů.

V minulosti jsme vynaložili na hledaní optimálního řešení způsobem pokus omyl mnoho času a financí. Dlouhodobá spolupráce s firmou ANOWEST nám nejen vytvořila komfortní řešení odpovídající našim požadavkům a díky tomu i přivedla mnoho nových zákazníků.

Veronika Vondráčkováředitelka Hřiště-piccolino.cz

Pojďme to spolu vyřešit

>> Chci konzultaci