Konzultace k programu POHODA

Řešíte cokoliv okolo účetního programu a nedaří se vám to?
... a v návodech nikdy není co zrovna potřebujete!

Jak začít

Zavolejte na číslo 📞 775 002 871 a seznamte nás se svými požadavky. Také si domluvíme termín schůzky.

Jak to proběhne

Probereme vaše požadavky na funkce, možnosti a práci s programem POHODA.

Kde to proběhne

V naší podkrovní kanceláři v Praze ve Vysočanech, nebo u vás.

Jaká je cena

Schůzka obvykle trvá 30 minut a je zdarma - teprve probíráme vaše přání. 

Co bude potom

Představíme vám návrh rozsahu prací a cenu. Pokud si plácneme začne velké dobrodružství se samotnou realizací.

Pojďme to spolu vyřešit

Zavolejte nám na 775 002 871

nebo pošlete dotaz

Nehledáte konzultaci, ale…

Rychlou pomoc

Pro rychlé vyřešení aktuálního problému
s okolo POHODY volejte...

Firemní školení

Aby vaši kolegové pracovali s Pohodou
podle jasných postupů

Zavolejte a vyřešíme to...

>> Chci raději napsat

Vybrané reference vybraných zákazníků

Pan Petr Čáp z firmy ANOWEST nás zachránil při přechodu na dvě s.r.o. Při převodu podnikání z fyzické osoby na právnickou osobu jsme narazili na takové technické potíže v propojení mezi Pohodou a e-shopem, kdy jsme mysleli, že náš požadavek je neřešitelný. Po historických dobrých zkušenostech s panem Čápem jsme se na něj, jako poslední záchranu, obrátili. Nejenom, že nás uklidnil, že náš požadavek půjde zrealizovat, ale navíc nám poradil i další věci, které jsou v náš prospěch. Aniž bychom museli přerušit fungování firmy, pan Čáp vše nachystal, nastavil, udělal a my mohli plynule fungovat od druhého dne v nové firmě. Je velmi málo specialistů, kteří jsou tak empatičtí, lidští a odborníci v jednom. Za vstřícnost a rychlost a dokonale odvedenou práci patří panu Čápovi od nás velký dík.

Ing. Helena Wolfovájednatelka firmy

Naše firma potřebuje pravidelně aktualizovat rozsáhlé ceníky (8-10 tisíc položek) v Pohodě SQL s různým nastavením kritérií. Firmu ANOWEST nám doporučil poskytoval cloudové služby, kde máme Pohodu instalovanou a musíme uznat, že to bylo doporučení dobré. Profesionální přístup, nadstandardní časové možnosti naprosto netypické pro někoho, kdo znal jen podporu výrobce tohoto SW – prostě špička. Není co dodat.

Tomáš KocandaTouratech, jednatel

Jsme firma provozující již od roku 2010 e-shop specializovaný na prodej dětských hřišť. Za dobu naši existence jsme vyzkoušeli několik e-shopových řešení, stejně jako konkurenční účetní systém (Money S4).

Problém však byl vždy ve vzájemné kompatibilitě, respektive nedařilo se nám najit schopnou firmu, která by dokázala vše propojit ve vyhovující funkční celek. V roce 2014 jsme se však potkali se zástupci firmy ANOWEST, která nakonec zcela změnila rozměr a kvalitu našeho podnikání. Přešli jsme na účetní systém POHODA a následně nám firma ANOWEST kompletně propojila účetní program také s e-shopem. A ne pouze jedním, ale i dalšími 2 internetovými obchody, včetně e-shopu v jazykové mutaci a zahraniční měně. Nyní máme 4 e-shopy a všechny jsou napojeny na účetní systém POHODA, kde je vše ovládáno velice komfortně, přehledně a spolehlivě z jednoho rozhraní, samozřejmě včetně importu a exportu dat , importu objednávek, implementace XML feedů našich dodavatelů apod.

Ovšem nejen to. Konzultanti ANOWESTu nám díky dokonalým znalosti širokých možností nastavení dokázali vyřešit i velmi složité individuální požadavky na funkčnost e-shopu včetně vytvoření firemních procesů navázaných na účetní systém POHODA. Narodil od předchozích dodavatelů, je ANOWEST partner, který dokáže najit řešení požadavků, která se jeví jako zcela nerealizovatelná. Mimo řešení technické stránky , je pro nás neméně důležitým přínosem automatizace procesů.

V minulosti jsme vynaložili na hledaní optimálního řešení způsobem pokus omyl mnoho času a financí. Dlouhodobá spolupráce s firmou ANOWEST nám nejen vytvořila komfortní řešení odpovídající našim požadavkům a díky tomu i přivedla mnoho nových zákazníků.

Veronika Vondráčkováředitelka Hřiště-piccolino.cz

Pojďme to spolu vyřešit

>> Chci konzultaci