Jak účtuje POHODA
31 praktických ukázek

Nový videokurz, který vám ukáže, jak zvládnout účetnictví v programu POHODA snadno a rychle, i když jste nikdy předtím neúčtovali. Dokonce i když si myslíte, že na účetnictví nemáte buňky!

Znáte ten pocit, když se snažíte pochopit účetnictví a připadáte si jako v bludiští? Čísla tancují před očima, pojmy splývají a vy máte chuť to všechno vzdát. Věřte mi, já vím, jak se cítíte. Sám jsem si tím prošel.

Představte si, že sedíte nad doklady a snažíte se pochopit, jak je zaúčtovat a zda to bude správně. Pot vám stéká po zádech, když si uvědomíte, že od správného zaúčtování závisí budoucnost vašeho podnikání. A ten strach z finančního úřadu? Ten vás budí ze spaní.

Ale co kdyby existoval způsob, jak se naučit účtovat v POHODĚ za pár minut denně? Představuji vám revoluční kurz "Jak účtuje POHODA", který vám na 31 praktických příkladech ukáže, jak zvládnout základní účetní úkony. Žádná suchá teorie - jen praxe, kterou OKAMŽITĚ využijete ve svém podnikání.

Chápu, že vás účetnictví a práce s programem POHODA může frustrovat a děsit. Sám jsem si tím vším prošel a vím přesně, jaké to je:

 • Sedíte nad hromadou faktur a dokladů a nevíte, jak je správně zaúčtovat. Máte strach, že uděláte chybu, která vás bude stát peníze.
 • Při pohledu na všechna ta čísla a tabulky v POHODĚ se cítíte ztracení a zmatení. Připadá vám, že tomu nikdy neporozumíte.
 • Účetnictví vám připadá jako nutné zlo, které vás jen zdržuje od skutečného podnikání. Nejraději byste se mu vyhnuli obloukem.
 • Při představě kontroly z finančního úřadu se vám svírá žaludek hrůzou. Co když najdou nějakou chybu? Budete muset platit pokuty?
 • Účetní terminologie vám zní jako španělská vesnice. Má to vůbec cenu se snažit ji pochopit?
 • Trávíte hodiny googlováním a hledáním odpovědí v manuálech a na fórech, ale stále si nejste jistí, zda postupujete správně.
 • Bojíte se, že kvůli špatnému účetnictví přijdete o přehled o financích ve firmě a dostanete se do problémů.
 • Závidíte větším firmám jejich účetní oddělení. Vy si ale nemůžete dovolit zaměstnat vlastní účetní.
 • Máte pocit, že jste na všechno sami a nikdo vám nedokáže srozumitelně poradit a pomoct. Připadáte si bezradní a frustrovaní.

Věřte mi, že v tom nejste sami. Mnoho podnikatelů a živnostníků řeší stejné problémy a obavy jako vy. Ale co kdyby existovala cesta, jak se jednou provždy zbavit stresu z účetnictví? Co kdybyste mohli používat POHODU s jistotou a přehledem, bez obav z chyb a kontrol?

Chápu, že se cítíte frustrovaní a bezradní, když se snažíte naučit účtovat v POHODĚ. Není to vaše chyba! Systém účetnictví a ovládání účetního programu může být složitý a matoucí, zvlášť když se v tom snažíte zorientovat sami.

Víte, kde je ten hlavní problém? Chybí vám praktické příklady a jasný návod, jak účtovat v reálných situacích. Suché definice a teorie z učebnic vám nedají ten aha moment, kdy všechno do sebe krásně zapadne.

Představte si, že byste měli po ruce zkušeného účetního, který by vám na konkrétních příkladech ukázal celý postup od A do Z. Vysvětlil by vám, proč se co a jak účtuje, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. A hlavně - mluvil by vaší řečí, ne účetním žargonem!

Přesně to je ten kousek skládačky, který vám chyběl. Praktické příklady a srozumitelný výklad, díky kterým pochopíte celou logiku účetnictví a práce v POHODĚ. Najednou uvidíte ty souvislosti a všechno vám bude dávat smysl.

Je to jako se skládáním puzzle. Když nemáte obrázek a návod, jak díly poskládat, budete tápat a zkoušet různé varianty. Zabere vám to spoustu času a výsledek nebude stát za nic. Ale když máte návod a víte, kam který díl patří, jde to jako po másle. A přesně takový návod vám chyběl.

Podobné je to s účetnictvím. Potřebujete podrobný návod se všemi kroky, abyste se v tom neztratili. Jedině tak můžete pochopit celý systém a pracovat v POHODĚ efektivně a bez chyb.

A teď si představte, že byste takový návod měli. Kompletní videokurz, který vás provede celým procesem účtování v POHODĚ od základů až po pokročilé funkce. Na 31 praktických příkladech si vyzkoušíte všechny běžné účetní operace - faktury, pokladnu, banku, sklady, mzdy a další.

Díky videoukázkám uvidíte přesný postup, jak zadat doklady do POHODY a jak je zpracovat. Nebudete muset nic hledat v manuálech ani na internetu. Vše budete mít hezky pohromadě v přehledné a logické struktuře.

S takovým kurzem zvládnete účetnictví v POHODĚ levou zadní, i když jste v účetnictví naprostý začátečník. Ušetříte spoustu času a stresu, protože budete přesně vědět co a jak dělat. Nebudete mít strach z kontrol a chyb, protože se naučíte všechny postupy správně a v souladu s legislativou.

Získáte jistotu a přehled nad financemi své firmy. Budete schopni rychle vystavit fakturu, zadávat a párovat platby, vyřizovat objednávky a mnohem víc. Stanete se pánem svého účetnictví a nové dovednosti využijete nejen v POHODĚ, ale i v dalších oblastech podnikání.

Už se nebudete cítit ztracení a bezradní. Místo toho budete mít jasný plán a systematický postup, jak zvládnout účetnictví rychle, spolehlivě a efektivně. S komplexním videokurzem se naučíte používat POHODU jako profík - krok za krokem, od A až do Z.

Klíčem k úspěchu je mít ten správný návod a jít podle něj. Jen tak překonáte počáteční nejistotu a frustraci. Získáte nové dovednosti a sebevědomí, se kterým posunete své podnikání na vyšší level. Účetnictví pro vás už nebude noční můrou, ale užitečným nástrojem pro zdravé řízení financí.

Jste připraveni udělat ten krok a jednou provždy se zbavit stresu z účetnictví? Chcete konečně pochopit, jak účtovat v POHODĚ snadno, rychle a správně? Pokud ano, videokurz "Jak účtuje POHODA" je přesně to, co potřebujete.

31 praktických video lekcí vám za pár minut denně poskytne ucelený návod a trénink, jak ovládnout POHODU. Budete si jistí v krocích, které děláte a získáte nad svým účetnictvím 100% kontrolu. Staňte se mistrem POHODY a využijte naplno všechny výhody, které tento špičkový účetní software nabízí!

A proto jsem vytvořil unikátní videokurz "Jak účtuje POHODA: 31 praktických ukázek". Tento nový kurz vám na konkrétních příkladech ukáže, jak snadno a rychle zvládnout účetnictví v programu POHODA. Převede suchou teorii do praxe a dá vám jasný návod, jak účtovat bez stresu a chyb.

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí pochopit logiku účetnictví v programu POHODA a naplno využít její možnosti. Ať už jste začátečník, který se účetnictvím teprve začíná, nebo zkušený uživatel, který si chce osvojit pokročilé funkce - v tomto kurzu si přijdete na své.

Na 31 praktických videích vás provedu celým procesem účtování od A do Z. Ukážu vám, jak správně zadávat doklady, pracovat s agendami a generovat přehledy a reporty. Vše vysvětlím jednoduše a srozumitelně, bez zbytečných termínů a teorií.

Představte si, že...

 • Se probudíte ráno s úsměvem a těšíte se na nový den plný možností. Už žádný stres a frustrace z nevyřešeného účetnictví. Místo toho máte naprostou jistotu, že všechno zvládáte levou zadní.
 • Si s chutí sednete k počítači a otevřete POHODU. Přesně víte, co a jak zadat. Faktury, pokladna, banka, sklady - všechno vám jde od ruky jako profíkovi. Práce vám jde rychle a efektivně od ruky.
 • Si užíváte pocit naprostého přehledu nad financemi své firmy. Vidíte, kolik máte na účtech, výši závazků i pohledávek. Žádné nepříjemné překvapení, protože máte vše pod kontrolou.
 • Vystavujete faktury, párujete platby a vyřizujete objednávky s lehkostí a bez chyb. POHODA vám šetří spoustu času, který můžete věnovat rozvoji svého podnikání nebo rodině
 • Klienti a dodavatelé vás chválí za profesionální přístup a rychlost. Vaše firma působí důvěryhodně a spolehlivě, protože máte účetnictví v naprostém pořádku.
 • Připravujete podklady pro účetní závěrku nebo daňové přiznání bez stresu. Víte, že máte vše správně zaúčtované podle předpisů. Žádný strach z kontrol, protože jste si jistí, že obstojíte.
 • Prezentujete výsledky hospodaření svým společníkům nebo investorům. Hrdě ukazujete přehledy a reporty, které jste si připravili přímo v POHODĚ. Získáváte respekt a důvěru díky precizní práci.
 • Rozhodujete se o budoucnosti firmy na základě relevantních dat z účetnictví. Vidíte, které produkty nebo služby jsou ziskové, a můžete podle toho přizpůsobit strategii. POHODA vám dává podklady pro správná byznysová rozhodnutí.
 • Se těšíte na každý nový den s vědomím, že máte skvěle zvládnuté účetnictví. Přináší vám to klid, sebevědomí a radost z dobře odvedené práce. Jste hrdí sami na sebe, co všechno jste se naučili a dokázali.

Chápu, že možná máte pochybnosti, jestli tohle všechno zvládnete. Možná jste se už v minulosti snažili naučit účtovat v POHODĚ, ale nešlo to podle vašich představ. Nebo se bojíte, že na to prostě nemáte buňky a budete dělat chyby.

Je naprosto normální a pochopitelné mít tyto obavy. Účetnictví může být složité a POHODA ze začátku nepřehledná, zvlášť když se v tom snažíte zorientovat sami. Nikdo nechce udělat chybu, která by mohla mít nepříjemné následky.

Zároveň ale věřím, že tyto pochybnosti lze překonat s tím správným vedením a podporou. Že i vy můžete zvládnout POHODU na jedničku, ušetřit si nervy a posunout své podnikání na vyšší úroveň. Stačí jen vědět jak na to.

A proto jsem vytvořil unikátní videokurz "Jak účtuje POHODA, 31 praktických ukázek". Tento nový kurz vám na konkrétních příkladech ukáže, jak snadno a rychle zvládnout účetnictví v programu POHODA. Převede suchou teorii do praxe a dá vám jasný návod, jak účtovat bez stresu a chyb.

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí pochopit logiku účetnictví v programu POHODA a naplno využít její možnosti. Ať už jste začátečník, který se účetnictvím teprve začíná, nebo zkušený uživatel, který si chce osvojit pokročilé funkce - v tomto kurzu si přijdete na své.

Na 31 praktických videích vás provedu celým procesem účtování od A do Z. Ukážu vám, jak správně zadávat doklady, pracovat s agendami a generovat přehledy a reporty. Vše vysvětlím jednoduše a srozumitelně, bez zbytečných termínů a teorií.

Kurz "Jak účtuje POHODA" je naprosto jedinečný v tom, že:

 • 1
  Poskytuje kompletní návod na účtování v POHODĚ od základů až po pokročilé funkce - vše přehledně na jednom místě
 • 2
  Vysvětluje látku na reálných příkladech z praxe - žádné umělé cvičení, ale situace, se kterými se denně setkáváte
 • 3
  Učí vás praktické postupy a triky, jak si usnadnit a zefektivnit práci - ušetříte hodiny času!
 • 4
  Prezentuje informace jasně, stručně a lidsky - i naprostý laik pochopí a zvládne
 • 5
  Dává vám jistotu, že postup účtování je správně a v souladu funkcemi programu - už žádné obavy ze skrytých chyb
 • 6
  Je okamžitě k dispozici online - můžete se učit kdykoliv a odkudkoliv, vlastním tempem
 • 7
  Má skvělou grafiku, zvuk a technické zpracování - učení vás bude bavit!
 • 8
  Obsahuje soubory s podklady a daty pro procvičování - vyzkoušíte si vše nanečisto

Seznam jednotlivých dílů:

 • 1
  Počáteční stavy banky a pokladny

Doklady a jejich účtování

 • 2
  Vystavení a úhrada vydané faktury bankou
 • 3
  Úhrada vydané zálohové faktury bankou s uplatněním do vydané faktury
 • 4
  Úhrada vydané zálohové faktury bankou, vystavení DD (do ID), vystavení zúčtovací vydané faktury
 • 5
  Úhrada PZF s uplatněním do PF s doplatkem hotově v pokladně
 • 6
  PF s částečnou úhradou v Bance a doplatkem v Pokladně
 • 7
  Úhrada daňové povinnosti k DPH s využitím předkontace BEZ u OZ
 • 8
  PF v PDP (za stavební práce) s vyměřením DPH a úhradou v Bance
 • 9
  Vydaná faktura na zboží, služby a materiál s úhradou v pokladně
 • 10
  Vzájemný zápočet VF s PF + přijatým ODD a úhradou v bance
 • 11
  Přijaté zálohy z pohledu výpočtu DPH
 • 12
  Zaúčtování prodejek – hotově do pokladny, kartou do Ostatních závazků a likvidace bankou

Účtování mezd

 • 13
  Zaúčtování mezd za běžný měsíc
 • 14
  Úhrada mezd a platby institucím s kontrolou
 • 15
  Zaúčtování zálohy na mzdu a srážka exekuce
 • 16
  Stravenky – nákup a srážka ze mzdy

Cestovní příkazy a náhrady

 • 17
  Tuzemský cestovní příkaz – cesta firemním vozem
 • 18
  Zahraniční cestovní příkaz firemním vozem

Zaúčtování daní a dotací

 • 19
  Daň z příjmu právnických osob
 • 20
  Ostatní daně a poplatky
 • 21
  Dotace
 • 22
  Úvěry a půjčky
 • 23
  Finanční leasing
 • 24
  Zajišťovací úvěr
 • 25
  Pohledávky ke společníkům
 • 26
  Výsledek hospodaření

Speciální účetní operace

 • 27
  Časové rozlišení – náklady a výdaje příštích období
 • 28
  Časové rozlišení – výnosy a příjmy příštích období
 • 29
  Dohadné položky pasivní
 • 30
  Dohadné položky aktivní
 • 31
  Účtování zásob metodou A

Představte si, že po absolvování kurzu "Jak účtuje POHODA":

 • Budete naprosto suverénně ovládat všechny potřebné funkce a agendy v POHODĚ
 • Dokážete rychle a efektivně zaúčtovat jakýkoliv doklad či operaci
 • Získáte 100% jistotu, že vaše účetnictví je kompletní, správné a průkazné
 • Ušetříte enormní množství času, který budete moci věnovat důležitějším věcem
 • Zbavíte se stresu a frustrace z chaosu v účetnictví a papírování
 • Budete mít dokonalý přehled o finančním stavu a výsledcích své firmy
 • Snadno si připravíte podklady pro daně, kontroly, banky či investory
 • Stanete se "pánem svého účetnictví" a posunete své podnikání na vyšší level

Navíc jako bonus získáte:

Víte, že jenom videokurz by vám mohl změnit účetní život, ale mám pro vás připraveno ještě něco extra! Abyste postupovali ještě rychleji a bezpečněji, přidávám k tomuto kurzu dva neodolatelné bonusy – a věřte mi, že tyhle přídavky opravdu stojí za to!

1. Kompletní elektronická kniha kurzu

 • Přehlednost: Máte rádi, když máte všechno hezky pohromadě? Elektronická kniha obsahuje veškerý obsah videokurzu ve formátu PDF, takže si můžete kdykoliv všechny informace rychle přečíst a připomenout.
 • Studium vlastním tempem: Chcete se učit ve vlaku nebo před spaním? Žádný problém! Tuto e-knihu si můžete vzít s sebou kamkoliv ve vašem tabletu nebo smartphone.
 • Vždy po ruce: Ať jste kdekoli, vaše kompletní příručka účetnictví je vždy jen pár kliknutí od vás. Získáte tak rychlý přístup k potřebným informacím bez nutnosti procházení videí.

2. Pracovní sešit pro praktické procvičování

 • Aktivní učení: Co je lepší než se učit z videa? Samozřejmě to hned vyzkoušet! S tímto pracovním sešitem si procvičíte každý krok, který jste se naučili, a upevníte tak své dovednosti.

 • Zadání a řešení: Každá kapitola obsahuje konkrétní úkoly a účetní situace k vyřešení, abyste si mohli ověřit, že všechno chápete správně.

 • Okamžitá zpětná vazba: U každé úlohy najdete i řešení, takže ihned zjistíte, zda jste na správné cestě.

Neváhejte! Tyto bonusy jsou navrženy přesně tak, aby maximálně doplnily a rozšířily vaše možnosti v rámci kurzu a poskytly vám vše potřebné pro zvládnutí účetnictví v POHODĚ.

Stiskněte tlačítko níže a získejte to vše za akční cenu 199 Kč!
Přidejte se k těm, kteří už účetnictví nevidí jako břemeno, ale jako příležitost.

Garance spokojenosti

Chápu, že se bojíte koupě zajíce v pytli. Já bych měl taky obavy, kdybych si měl něco koupit od někoho, koho neznám. Proto vám dávám férovku - 100% garanci spokojenosti na 14 dní!

To znamená, že když si teď koupíte tento kurz a zjistíte, že vám nesedí nebo nesplňuje vaše očekávání, prostě mi napíšete a já vám vrátím všechny peníze. Žádné vytáčky, žádné výmluvy. Peníze budete mít zpátky na účtu do 3 pracovních dnů. Beru to tak, že nákup tohoto kurzu je oboustranná dohoda - když vy mi dáte šanci vás něco naučit, já vám dám záruku, že budete spokojení. Fér hra!

A proč si můžu dovolit dát vám takovou garanci? Je to jednoduché - kurz "Jak účtuje POHODA" prostě funguje. Navíc celý kurz stavím na svých 15 letech praxe s účetním software POHODA. Nejsou to žádné teoretické poučky, ale ověřené postupy, které denně používám. Vím, že fungují a vím, že budou fungovat i pro vás.

Takže máte možnost získat kurz, který vám pomůže zvládnout účetnictví rychle, snadno a bez stresu - a to s garancí vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni. Lepší nabídku vám dneska nikdo nedá!

Ptáte se, jak můžete tuhle výhodnou nabídku získat? Je to snadné - prostě klikněte na tlačítko níže a vyplňte objednávkový formulář. Po zaplacení vám obratem přijdou přístupové údaje ke kurzu a můžete začít! Udělejte teď rozhodnutí, které vám změní život a přidejte se k těm, pro které už účetnictví není strašák, ale pomocník v podnikání.

A pro koho není kurz vhodný?

Kurz vám NEVYSVĚTLÍ legislativní problematiku finančního, daňového ani mzdového účetnictví.

Kurz vás naučí účtovat v programu POHODA.
To znamená, jak vaše znalosti z účetnictví uplatnit v práci s konkrétním účetním programem, POHODOU.

Ale pozor - tahle speciální nabídka je k dispozici jen pro vážné zájemce! 

Proč to dělám? Je to jednoduché - chci studenty, kteří mají tu nejlepší motivaci začít hned teď a ne to odkládat na zítra, na příští týden, na někdy... Protože "někdy" se často rovná "nikdy"! 

Jen si to shrňme, co vše získáte, když se přihlásíte do kurzu "Jak účtuje POHODA" právě teď:

 • 31 podrobných videí, které vás krok za krokem provedou celým procesem účtování v POHODĚ
 • Elektronickou knihu kurzu v PDF, abyste měli vždy po ruce stručný přehled a mohli si osvěžit své znalosti
 • Pracovní sešit s praktickými úkoly a řešeními, na kterém si vyzkoušíte své nově nabyté dovednosti
 • Garanci vrácení peněz na 14 dní, díky které neriskujete ani korunu - pokud nebudete spokojeni, vrátím vám každou korunu

Už to vidím - za pár dní nebo týdnů se budete dívat na svou POHODU úplně jinýma očima. Místo frustrace a strachu uvidíte přehledné účetnictví a čísla, která dávají smysl. Místo ztraceného času nad doklady a papíry budete mít víc prostoru věnovat se tomu, co vás skutečně baví a posouvá dopředu. Místo nejistoty kam kliknout budete mít pod kontrolou své finance a budete dělat kvalifikovaná rozhodnutí.

Tohle všechno může být vaše - stačí jen kliknout níže a přidat se ke stovkám spokojených absolventů kurzu "Jak účtuje POHODA". Udělejte ten krok a já vám slibuji, že udělám vše pro to, abyste uspěli. Tak pojďme na to!

FAQ sekce - nejčastější otázky:

Chápu, že možná máte nějaké pochybnosti nebo otázky ohledně kurzu "Jak účtuje POHODA". Věřte mi, že je naprosto normální se před takovým rozhodnutím zastavit a zvážit všechna pro a proti. Dovolte mi proto zodpovědět ty nejčastější námitky, se kterými se setkávám:

Není cena kurzu 920 Kč přece jen trochu vysoká?

Rozumím vaší obavě, ale podívejme se na to z jiného úhlu. Investice 920 Kč vám ušetří desítky ne-li stovky hodin času, který byste jinak strávili tápáním a hledáním správných postupů v účetnictví. A to už vůbec nemluvím o stresu a frustraci, kterých se zbavíte. Ve srovnání s tím je 920 Kč opravdu zanedbatelná částka, nemyslíte? Navíc s mojí garancí vrácení peněz vlastně neriskujete vůbec nic.

Nejsem si jistý/á, jestli se dokážu s Pohodou naučit pracovat sám/sama...

Věřte mi, že pokud zvládáte základy práce na počítači, zvládnete i tento kurz. Všechno vysvětluji opravdu od píky, krok za krokem a na praktických příkladech. Nepotřebujete žádné předchozí znalosti Pohody, vše pochopíte za pochodu. A kdybyste přece jen někde zápasili, jsem tu pro vás - stačí mi napsat a poradím vám.

Nenajdu tyto informace zadarmo někde na internetu?

Jistě, na internetu je spousta informací o účetnictví a POHODĚ. Ale jsou roztříštěné, často zastaralé a neúplné. Strávil byste hodiny a dny jejich hledáním a skládáním dohromady, bez záruky, že budou opravdu fungovat. Tento kurz vám nabízí ucelený, aktuální a praxí ověřený systém, jak zvládnout POHODU rychle a bez chyb. Ušetří vám spoustu času a nervů, které můžete věnovat něčemu příjemnějšímu.

Co když mi kurz nebude vyhovovat?

Tohle je férová otázka a zaslouží si férovou odpověď. Proto vám dávám možnost kurz vyzkoušet po dobu 14 dnů bez rizika. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojeni, stačí mi napsat a já vám vrátím všechny peníze, bez zbytečných otázek a průtahů. Takže vlastně nic neriskujete - buď se naučíte účtovat s POHODOU, nebo dostanete peníze zpět. Lepší nabídku vám nikdo nedá!

Pro koho je tento kurz určen?

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí pochopit účetnictví v programu POHODA a zvládnout ho efektivně a bez chyb. Je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé uživatele, kteří chtějí osvojit pokročilé funkce.

Mám nulové zkušenosti s účetnictvím, zvládnu tento kurz?

Ano, určitě! Kurz je navržen tak, aby byl srozumitelný i pro úplné začátečníky. Vysvětlujeme všechno od základů a ukazujeme konkrétní postupy na praktických příkladech.

Jak dlouho budu mít přístup ke kurzu?

Po zakoupení kurzu získáte neomezený přístup ke všem videím a bonusům po dobu 12 měsíců. Můžete se učit vlastním tempem a opakovat si lekce podle potřeby.

Jaký je rozsah a forma kurzu?

Kurz obsahuje 31 podrobných videí, která vás provedou celým procesem účtování v POHODĚ. Každé video je doplněno lekcí v elektronické knize kurzu v PDF a pracovním sešitem s úkoly pro řešením.

Mám možnost se zeptat na další otázky nebo získat další podporu?

Pokud máte další otázky nebo potřebujete pomoc, stačí nám napsat do formuláře, který naleznete v každé lekci. Diskutovat můžete i mezi sebou s dalšími účastníky kurzu.

Jaké jsou platební možnosti?

Platební možnosti zahrnují platbu kartou, online převodem nebo na bankovní účet. Máme zajištěné bezpečné a spolehlivé platební brány.

Jak dlouho trvá absolvování kurzu?

Délka absolvování kurzu závisí na vašem tempu učení. Kurz je navržen tak, aby ho bylo možné absolvovat za 31 dní, ale můžete si ho v klidu procházet i déle podle svých potřeb.

Mám přístup ke kurzu i po jeho dokončení?

Ano, po dokončení kurzu budete mít přístup ke všem materiálům po dobu 12 měsíců od nákupu, abyste si je mohli kdykoliv znovu prohlédnout.

Jaký je rozsah podpory, pokud budu mít během kurzu otázky?

Poskytujeme podporu e-mailem, kde odpovídáme na vaše otázky a poskytujeme další pomoc a vysvětlení, pokud je třeba. Ideální je využít formulář, který naleznete u každé lekce.

Proč je kurz placený?

Placený kurz nám umožňuje vytvořit jej, poskytovat kvalitní materiály, poskytovat podporu a další bonusy. Cena kurzu zahrnuje hodnotu, kterou vám poskytujeme v podobě ucelených a praktických informací.

Můžu se kurz zúčastnit i když nemám POHODU?

Ano, kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí pochopit účetnictví v programu POHODA, bez ohledu na to, zda ho momentálně používají nebo plánují používat.

Je možné získat fakturu nebo potvrzení o zaplacení kurzu?

Ano, po zaplacení kurzu vám automaticky zašleme fakturu.

Jsme instituce a nemůžeme platit bez dokladu, jak kurz objednat?

V objednávce vyberte úhradu běžným převodem a přijde vám zálohová faktura.

Jak dlouho budu mít přístup ke všem materiálům kurzu?

Po zakoupení kurzu získáte ke všem materiálům na 12 měsíců, takže si je můžete prohlížet, stahovat a opakovat podle potřeby.

Jak přesně kurz probíhá?

Po zaplacení objednávky dostanete přístup do uzavřené členské sekce a každý den se uvolní jedno video s případem účtování.

Proč každý den video a ne vše hned? Co bude po 31 dnech?

Jedno cvičení denně je z důvodu, abyste měli čas se soustředit na probírané téma. Po 31 dnech se vám uvolní všechny lekce a již zůstanou přístupné.

Existují nějaké další zdroje, které mi pomohou s POHODOU?

Ano, můžeme vám doporučit další zdroje a užitečné materiály pro práci s POHODOU. Stačí se nás zeptat nebo si vybrat na webu.

Jsem student, připravíme mě váš kurz na maturitu?

Určitě bude dobrým pomocníkem k řádné výuce. Vyzkoušejte a posuďte.

Už jste se někdy ocitli na rozcestí, kde jste se museli rozhodnout, kterou cestou se vydáte? Teď stojíte na podobné křižovatce. Jedna cesta vede zpátky do starých kolejí - k frustraci z účetnictví, k hodinám stráveným nad papíry a POHODOU, k nejistotě a chybám. 

Druhá cesta však směřuje k novým zítřkům - k jistotě a přehledu ve financích, k hodinám ušetřeného času, k radosti z podnikání. Je to cesta, na které vás povede kurz "Jak účtuje POHODA".

Rozhodnutí je na vás. Ať zvolíte kteroukoliv cestu, plně to respektuji. Můžete se rozhodnout zůstat tam, kde jste, a dál bojovat s účetnictvím sami. Anebo můžete udělat odvážný krok kupředu a nechat si pomoct od někoho, kdo už tu cestu prošel a zná všechna úskalí.

 • Pokud chcete konečně pochopit, jak POHODA funguje a využít její plný potenciál...
 • Pokud chcete získat jistotu, že vaše účetnictví je v pořádku a bez chyb...
 • Pokud chcete ušetřit čas a energii, kterou můžete věnovat rodině nebo růstu firmy...

Pak je volba jasná - kurz "Jak účtuje POHODA" je tu pro vás! 

Stačí kliknout na tlačítko níže a v klidu a bezpečí domova se naučit vše potřebné, s garancí vrácení peněz.

Udělejte dnes rozhodnutí, které změní váš zítřek. Těším se, že vás budu moci provést účetnictvím v POHODĚ a ukázat vám, že to jde i bez stresu a chyb. Uvidíte, že budete na sebe hrdí, kam až jste to dotáhli!

S přáním všeho dobrého,
Petr Čáp

PS: Jen připomínám, že když se přihlásíte nyní, získáte nejen 31 podrobných videí, ale i e-knihu kurzu a pracovní sešit jako bonus. Vše s 14 denní garancí vrácení peněz!  

Objednávka kurzu

Cena 920 Kč vč. DPH

Přístup na 12 měsíců

E-book a pracovní sešit v ceně