Přehledy pro výkazy ELEKTROWIN

Získejte podklady pro sestavení výkazu ELEKTROWIN přímo z účetního programu POHODA

Kolektivní systém ELEKTROWIN a.s zajišťuje plnění povinností výrobců elektrozařízení. Zajišťuje plnění povinností výrobců a dovozců všech skupin elektrozařízení. Mezi povinnosti patří podávat přehled, který sestavíte přímo v programu POHODA.

Pro koho je úprava vytvořena

Úprava programu POHODA je vytvořena pro firmy, které na trh uvádějí elektrozařízení. Tedy ty firmy, které daný výrobek uvádějí jako první na trh v České republice.

Jak to funguje:

Pro výkazy ELEKTROWIN jsou na běžných skladových kartách (záložka Parametry) připraveny číselníky, ve kterých stačí zadat odpovídající hodnoty baterií. 

Podklady pro výkaz ELEKTROWIN jsou pro maximální uživatelské pohodlí generovány na základě skladových pohybů (výdej) - které se stejně provádí.

Přehledy pro výkazy ELEKTROWIN
Přehledy pro výkazy ELEKTROWIN v programu POHODA

Povinnost k hlášení o bateriích tedy splníme bez dalšího zbytečného počítání v Excelu.

V čem je to jiné:

Řešení pro sestavení výkazů ELEKTROWIN využívá standardní funkce programu POHODA E1. Díky tomu je celé řešení bezúdržbové, aktualizace Pohody neohrožují funkčnost a po správě databáze, datové uzávěrce není třeba nic znovu nastavovat. Nevyžadujeme platit roční servis.

Tiskové sestavy v ceně:

Podklady pro vyplnění ELEKTROWIN

V agendě Zásoby vybereme tiskovou sestavu Podklady pro vyplnění výkazu ELEKTROWIN, zadáme sledované období od-do a necháme program POHODA, aby provedl všechny výpočty.

Sestava nám zobrazí součty jednotlivých hmotností a kusů podle jednotlivých typů elektrozařízení. Údaje získané z tiskových sestav stačí jen přepsat do aplikace ELEKTROWIN.

Podklady pro vyplnění výkazu ELEKTROWIN
Podklady pro vyplnění výkazu ELEKTROWIN

Věděli jste že:

  • Pro každou skladovou kartu nastavíte, zda má vstupovat do přehledu pro ELEKTROWIN.
  • Podklady pro výkaz ELEKTROWIN vstupují do přehledu ze všech agend POHODY (Vydané faktury, Výdejky, Prodejky, Pokladna).
  • Převod zboží mezi vlastními sklady se nepovažuje uvedení zboží na trh. Proto pohyb z agendy Převod do výkazu nevstupuje.

Co dál, když se vám řešení líbí

Napište nebo nám zavolejte. Probereme vaše požadavky, odpovíme si na důležité otázky a domluvíme se na prezentaci celého řešení.

Zavolejte na 775 002 871

nebo pošlete dotaz

Co je ještě v ceně

  • Implementace úprav do POHODY E1 vč. tiskových sestav
  • 1 hodiny školení vašich pracovníků (osobně, vzdáleně)
  • Tištěný manuál pro vykazování ELEKTROWIN

Sestavení přehledů pro ELEKTROWIN

Cena 5.520,- bez 21 % DPH

 Za nástroj neplatíte žádné roční poplatky

Zavolejte na 775 002 871

nebo pošlete dotaz

Pro EKO výkazy jsme také vytvořili 

Přehledy pro výkazy ECOBAT

Výkazy pro ECOBAT

Jste výrobce nebo dovozce který dováží a uvádí na trh v České republice baterie nebo akumulátory? Sestavte si podklady pro vyplnění přehledu přímo v programu POHODA.

Hodnoty pro výkaz EKO-KOM

Výkazy pro EKO-KOM

Jste dovozcem, nebo výrobcem, který uvádí obaly nebo balené výrobky na trh v České republice? Sestavte si podklady pro vyplnění přehledu v programu POHODA.

Pokud koupíte všechny 3 úpravy pro sestavení EKO výkazů,
dáme vám jeden zcela ZDARMA.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz